| 4 | Carrasco (Atletico)
| 4 | Muller (Bayern)
| 4 | Aguero (Chelsea)
| 4 | Eriksen (Tottenham)
Galvenie » 2013 » Jūlijs » 30 » Ronaldo apsteidz Kaká Zelta Vārtos, 4. sezonas līderi - AC Milan
13:37
Ronaldo apsteidz Kaká Zelta Vārtos, 4. sezonas līderi - AC Milan

Noslēgusies vēl viena League A sezona. Tikko dibinātajā konkursā "Zelta Vārti" pirmo uzvaras garšu sajuta neviens cits kā Ronaldo ar viltīgu un skaistu sitienu Hart sargātajos vārtos, apsteidzot tuvāko konkurentu Kaka ar balsu skaiu 7 pret 5. Vienu balsi saņema Palacio, bet balsotāji bija pavisam skopi pret Matri un Aguero. Cerēsim, ka nākošsezon konkurss iegūs lielāk atsaucību un varēsim redzēt vairāk lieliskus vārtu guvumus.
   Šosezon League A dominēja AC Milan, uzvarot gan League A, gan BeFirst, gan Superkausu. Nieka trīs sezonas bija nepieciešamas milāniešiem lai pārrakstītu vēsturi. Ja uzvaru Leagua A varam nosaukt par pastaigu parkā saulainā dienā, kur Gled padotie iekrāja 15 punktu pārsvaru līdz tuvākajiem sekotājiem Inter Milan, tad Befirst Kausa iegūšana jāsalīdzina ar viesuļvētru, kurā saudzēts netika neviens un prognozēt uzvarētaju nebija iespējams. Lai gan AC Milan no paša sākuma tika uzskatīti par favorītiem, problēmas sagādaja jau pirmā spēle pret PSG, kur jau 4. minūte AC Milan lempīgie aizsargi spēja nogāst PSG futbolistu un nopelnīt penaltiju. Sist dodas Nene, vārtos rokas vicina Buffons. Nene uzsāk skrejienu, laiks apstājas - PSG fani jau gavilē, AC Milan līdzjutēji saķēruši galvas vēl joprojām nespēj noticēt savām acīm. Nene sit un... Buffons atsit bumbu, bet moments vēl nav beidzies, bumba atlec pavisam neveiksmīgi priekš milāniešiem un Nene paspēj pimais izdarīt atkārtotu sitienu, bet Gigi tver arī to. Nu jau Parc des Princes ir pavisam cits skats. Milānieši gavilē un PSG fani ir šokā. Buffons ataisno savu slavu kā Supermens. Par spīti Buffona varoņdarbam spēle izbraukumā beidzas 1:2 par labu PSG futbolistiem. Otrajā spēlē milāniešiem tikai viens uzdevums - uzvarēt. Spēles 17. minūte Milānu vadībā izvirza Eto`o 72. minūtē panak dubli un 2:0, viss notiek pēc plāna. 90. minūte - stūris pie Buffona sargātajiem vārtiem. PSG futbolisti centrē un Zlatans lec augstāk par visiem. Viss kas viņam ir jāizdara ir jaraida bumba vārtos no burtiski viena metra attāluma, bet zviedru uzbrucējs netrāpa. Milānieši var atkal uzelpot, pirmais trilleris uzvarēts. Pārējās cēturtdaļfināla spēles nebija ne par mata tiesu vieglākas. Visās spēlēs pirmā spēle beidzās neizšķirti un uzvārētāju tika noskaidrots otrajā spēlē. Īpaši saspringts bija Chelsea - Barcelona duelis, kur pirmajā spēlē katalonieši knapi izglābās no zaudējuma un pašā spēles izskaņā 90. minūtē izlīdzinājumu panāca van Persie. Kaut gan otrā spēle notika Camp Nou, Chelsea atgādināja, ka uzvaru Barcai neatdos un 39. minūtē vartus guva un izvirzīja Chelsea vadībā Hazards, bet nieka četras minūtes vēlāk rezultāts tika izlīdzinātsun kurš gan cits ja ne Barcelonas jaunais varoni van Persie. 79. minūtē holandiešu uzbrucējs panāca dubli un atnesa uzvaru Barcelonai.
     Astotdaļfināla pirmajā spēlē Milānas derbijs - Inter Milan pret AC Milan. Otrajā sezonā tieši Agross_LV ar Inter bija spējīgs izslēgt Gled futbolistus un sagraut sapņus par BeFirst Kausu. Ejot laukumā pirmājā spēlē gan Inter, gan AC Milan futbolisti izskatās satraukušies un rezultāts nepārsteidz - bezvārtu neizšķirts. Atbildes spēlē abi treneri saprot, ka nav ko zaudēt - visu vai neko. Spēles sākumā lielisku futbolu rāda AC Milan futbolisti, pēc 27 aizvadītām minūtem rezultāts uz tablo par labu Gled 2:0, bet arī Agross_LV ir pāris triki padomā un 35. minūtē Boateng panāk 2:1, bet tikai septiņas minūtes vēlāk Ozils ar precīzu tālsitienu atgūst divu vārtu pārsvaru. Otrais puslaiks iesākas pavisam mierīgi, bet notikumi dŗiz uzņems jaunus apgriezienus. 63. minūtē Nocerino gūst vārtus un panāk 3:2. Agross_LV jau sajūt uzvaras garšu, bet Gled saprot, ka tikai vieni vārti viņu šķir no zaudējuma un derbijs var sākties. Abas komandas apmainās vārtu gūšanas momentiem, bet vārtu kā nav tā nav. Pienāk 90. minūtē Gled pieceļas kājās un viņa sejā ir manāns satraukums. Palacio ir izlauzies cauri AC Milan azsardzībai un Inter skrien uzbrukumā 2 pret 1. Palacio izlemj sist pats. Spēcīgs sitiens vārtu augšējā stūrī un Buffons jau atkāl glābj spēli. Pavisam neveiksmīgi rīkojas AC Milan aizsargi izraidot bumbu no savas laikuma puses un Inter dodas vēl vienā uzbrukumā. Šoreiz pa flangu skrien kāds no Inter futbolistiem bet visa uzmanība ir uz Palacio, kurš atrodas Buffona soda laukumā. Inter centrē un ir redzams, ka Palacio aizsniegsies līdz bumbai. Gled aizver acis, sekundes iet... Stadions uzgavilē., laukumā lido sarkani karogi. Palacio triec dūres pret zemi, kamēr Buffons nespēj valdīt emocijas. Vēl viens trilleris izciests, jāgatavojas finālam pret Barcelonu vai Manchester City. Sķiet vienīgais pāris, kurš iztika bez intrigas bija tieši Barcelona pret Manchester City. Divu spēļu summā pārāki bija City futbolisti, uzvarot ar 3:0 un neatstājot Barceonai cerības.
     BeFirst Kausa Fināls - Manchester City pret AC Milan. Jau tagad skaidrs, ka gaidām saspringts fināls. Pirmā spēle notiek Mančestrā. Sākums visai mierīgs, pirmā puslaika izskaņā rezultātu atklāj Eto`o un otrā puslaika sākumā panāk dubli - 2:0 par labu Milānai. Spēle noslēdzas 2:1 AC milan labā. Ļoti svarīga uzvara izbraukumā. Ja pirmā spēle sākās mierīgos tempos, tad atbildes spēlē Arti ir pavisam cits plāns padomā. Jau 4. minūtē Aguero izvirza City vadībā un fināls var sākties. Desmit minūtes vēlāk Eto`o sniedz atbildi, gūstot vārtus un panāk 1:1. Laiks rit un spriedze nemazinās. 41. minūte jau atkal Aguero spēj izlausties cauri milāniešu aizsardzībai un pārpēt Buffonu. Eto`o atkal neklusē un šoreiz nieka četras minūtes vēlak izlīdzina rezultātu. Eto`o 2 Aguero 2. Pirmais puslaiks noslēdzies. Otrā puslaika sākumā 59. minūtē Balotelli izvriza City vadībā spēlē un divu spēļu summā. Milānas fani gaida Eto`o brīnumu, bet laiks rit un gola nav. Līdz spēles beigām divas minūtes. Milānieši nav zaudējuši cerības un nepārtraukti uzbrūk. Bumba pie Eto`o, viņš pamana nepiesegto Kaka un atdod piespēli, kamēr pats iekrien soda laukumā. Līdz vārtiem patālu. Atdot piespēli riskanti, sist arī riskanti. City futbolisti Kaka nesedz, bet koncentrējas uz viņa komandasbiedriem. Kaka izlemjas par sitienu. Bumba lido pāri soda laukumam, viss stadions pieceļas kājās. Hart lec un nespēj glabt City. Goools! Divu spēļu summā rezultāts 5:4 par labu AC Milan. Bet jāspēle vēl divas minūtes un papildlaiks. Gols no City sagrautu Milānu. Gled padotie nesēž aizsardzībā, bet dodas uzvarēt spēli. Bumba atkal pie Kaka laukuma centrā, viņš pamana, ka Eto`o drāžas pa lukuma kreiso flangu. Eto`o uzņem lielisku piespēli no brazīliešu pussarga un dodas vārtu virzienā. Kamērūnietis paceļ galvu un ierauga Pato soda laukumā. Viņš centrē bumbu, Pato lec un aizniedzas līdz bumbai. Tā lido Hart sargātajos vārtos. City līdzjutēji ir sagrauti. Visa Milāna uzgavilē. Fani klaigā: "Forza Milan!" Gled kā jauns puika izkrien laikumā svinēt uzvaru ar futbolistiem. Viens no saspringtākajiem BeFirst Kausiem noslēdzies.
Skatījumu skaits: 817 | Pievienoja: Gled | Reitings: 5.0/1