Svētdiena, 19.05.24, 17:07

[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » FIFA11 » Fair Play komiteja » Klāva bezpriģels
Klāva bezpriģels
SMILEDatums: Otrdiena, 23.07.13, 18:11 | Ziņojums # 1
Rezervists
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 48
Balvas: 0
Statuss: Offline
Laba diena BeFirstieši!

Tātad, vēlos izstāstīt notikušo situāciju un administrātora Klāva paskaidrojumu un argumentus! Lieta tāda, ka spēlē pret Arsenal īpašnieku, 31 spēles minūte pametu spēli lagošanas dēļ, ko pretiniekam izskaidroju un spēle UZREIZ tika pabeigta viņa hostā. Spēle pabeigta, viss kārtībā. Bet tomēr administrātors Klāvs izdomā atņemt komandu, neko neapjautājoties vai paskaidrojot situāciju.

Saprotu, ka iepriekš ir bijušas problēmas ar mani, bet šoreiz gan Klāvs ir rīkojies neprofesionāli un atņēmis komandu no personīgas nepatikas pret mani. Un tagad, arī ignorē skype privātajā sarakstē. Vai šāda admina rīcība ir pieļaujama?

[12:12:41] Edgars: kpc tu izmeti mani?????
[13:20:29] Edgars: Klāv, būtu pieklajīgi atbildēt smile
[13:20:33] Edgars: Par ko Tu mani izmeti?
[13:27:36] Edgars: Admina kungs?
[18:50:26] Edgars: Klāv?
[18:50:31] Edgars: Vari man paskaidrot lūdzu? biggrin
 
KlaawinjsDatums: Otrdiena, 23.07.13, 18:25 | Ziņojums # 2
Pagalma zvaigzne
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 175
Balvas: 0
Statuss: Offline
Jā, vēl varēji pieminēt, ka, laikam, divās spēlēs pret Real esi izgājis ārā, lai tikai nesajustu sagrāves garšu..Teikdams, ka savā hostā lagoja..nebūs, vecīt, nebūs..nepietiek jau ar to, ka katrā otrajā spēlē gāji ārā, bet arī ar visiem čatā vērp intrigas..
 
SMILEDatums: Otrdiena, 23.07.13, 19:45 | Ziņojums # 3
Rezervists
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 48
Balvas: 0
Statuss: Offline
Kāpēc forumā jāmelo? Katrā otrajā spēlē izgāju? Meli! Es gāju ārā tikai pret tiem, ar ko lagoja, kvai manā hostā un Tu man nevari apgalvot, ka tas nav iespejams, ka savā hostā lago, lai gan mans gadījums pierāda, ko citu! Visas spēles, kur iziets ārā, līdz galam tika izspēlētas, izņemot spēle pret Real, jo gadijās domstarpības. Klāv, tavi argumenti ir galīgi aplami un pilnīgi meli un tikai slēp aiz tiem savu nepatiku pret mani, jo kad vēl bija Miguel nācās Tevi čatā nolikt pie vietas.
 
kurmis98Datums: Otrdiena, 23.07.13, 20:52 | Ziņojums # 4
Pilsētas zvaigzne
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 285
Balvas: 1
Statuss: Offline
es tam puisim piedodu greekus.
vins visma bij aktivs, bet tads matiis man liek saubities, un maikls ar , domaju edgars butu pelnijis pedejo iespeju sevi apliecinat,
jo vienmer bijis aktivs. var vinu ielikt kada neaktivaa vietaa, lai spele.


Don't be like others,be better!


 
GledDatums: Otrdiena, 23.07.13, 20:53 | Ziņojums # 5
Futbola leģenda
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 456
Balvas: 0
Statuss: Offline
Division 1 noteikumi: Savienojums: Ja spēles laikā pazūd savienojums, spēle ir jāatsāk no jauna izspēlējot atlikušās minūtes un rēķinot abus rezultātus kopā. Apzināti no spēles iziet nedrīkst, izņemot gadījumu, ja spēle lago.

Par iziešanu no spēles var piemērot sodu, atskaitot miljonus no budžeta. Par atkārtotu pārkāpumu var piešķirt brīdinājumu un tikai pēc atkārtota brīdinājuma var domāt par atstādināšanu no kluba vadītāja amata. Ja par katru neizspēlēto spēli banosim spēlētajus, tad labi, ja pieci cilvēki paliks.
 
KlaawinjsDatums: Otrdiena, 23.07.13, 21:07 | Ziņojums # 6
Pagalma zvaigzne
Grupa: Users
Ziņojumu skaits: 175
Balvas: 0
Statuss: Offline
Quote (SMILE)
Kāpēc forumā jāmelo? Katrā otrajā spēlē izgāju? Meli! Es gāju ārā tikai pret tiem, ar ko lagoja, kvai manā hostā un Tu man nevari apgalvot, ka tas nav iespejams, ka savā hostā lago, lai gan mans gadījums pierāda, ko citu! Visas spēles, kur iziets ārā, līdz galam tika izspēlētas, izņemot spēle pret Real, jo gadijās domstarpības. Klāv, tavi argumenti ir galīgi aplami un pilnīgi meli un tikai slēp aiz tiem savu nepatiku pret mani, jo kad vēl bija Miguel nācās Tevi čatā nolikt pie vietas.


Nu jau, nu jau..Mani gan nevajag melos apvainot..Visi fifa11 spēlētāji, kas ir skype čatā, ļoti labi zin, ka tu no saviem meliem mēģini izpīties, dzēšot ziņas. Ja gribētu, varētu šeit daudz iemeslus sakopēt, ja vien tu nebūtu visu izdzēsis, kāpēc atstādināts esi no līgas. Kad mainīsies, tad varēsi atsākt spēlēt.
Cheers!
 
GledDatums: Otrdiena, 23.07.13, 21:22 | Ziņojums # 7
Futbola leģenda
Grupa: Administrators
Ziņojumu skaits: 456
Balvas: 0
Statuss: Offline
Klāvam uz laiku noņemts admina statuss. nba97 uzņemās Division 1 vadību.
 
Forums » FIFA11 » Fair Play komiteja » Klāva bezpriģels
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright Gled © 2010Uztaisi bezmaksas mājas lapu ar uCoz